Biljart vereniging Agnes


Programma onderlinge competitie

Klik op je naam om het programma van jezelf te zien, inclusief eventuele in te halen wedstrijden. Ook handig om het telefoonnummer van de betreffende persoon te vinden.

R=wedstrijdronde / T=tafelnummer (Gele achtergrond heeft kantinedienst)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                
Datum R/T Speler 1 Speler 2

DE WEDSTRIJDEN BEGINNEN OM 13.30 U - GEEL = KANTINEDIENST
donderdag 28 okt 21 1/1Dick KortekaasWim Kamerman
donderdag 28 okt 21 1/2Huug van der VlugtHarry Sistermans
donderdag 28 okt 21 1/3Jan RegeerSjaak de Jong
donderdag 28 okt 21 2/1Willem WeijmerHarry Kaandorp
donderdag 28 okt 21 2/2Fons UljeeCor Verlaan
donderdag 28 okt 21 3/1Jan PrinsPiet Ruijgrok
donderdag 28 okt 21 3/2Jos PollingLeo Prins
DE WEDSTRIJDEN BEGINNEN OM 13.30 U - GEEL = KANTINEDIENST
vrijdag 29 okt 21 1/1Jan AngevaareTon Kortekaas
vrijdag 29 okt 21 1/2Karel van OpstalJohn van Dijk
vrijdag 29 okt 21 1/3Ton HeuvinkBert van der Lubbe
vrijdag 29 okt 21 1/4Huug van der VlugtJan Kwinkelenberg
vrijdag 29 okt 21 2/1Cor van SteijnWil Bogaards
vrijdag 29 okt 21 2/2Wim van KampenJoost Deutekom
vrijdag 29 okt 21 2/3Leo van DijkBen Hofman
vrijdag 29 okt 21 3/1Aad HeeringsWil Turnhout
vrijdag 29 okt 21 3/2Jan van DijkDiny Madou

DE WEDSTRIJDEN BEGINNEN OM 13.30 U - GEEL = KANTINEDIENST
maandag 1 nov 21 1/1Patrick van der BentJan Prins
maandag 1 nov 21 1/2Ed WegmanHarry Kaandorp
maandag 1 nov 21 1/3Jef van ZundertWillem Driessen
maandag 1 nov 21 2/1Dick van DijkJos Ijsselmuiden
maandag 1 nov 21 2/2Arnold VersteegHans Willemse
maandag 1 nov 21 2/3Rene van der SpekGeorge Ninaber
maandag 1 nov 21 3/1Hans van DamWim Kamerman
maandag 1 nov 21 3/2Jos de BoerLeo van der Lans
maandag 1 nov 21 3/3Bart van VlietBert Pilaszek
DE WEDSTRIJDEN BEGINNEN OM 13.30 U - GEEL = KANTINEDIENST
donderdag 4 nov 21 1/1Jan van DijkKees Duindam
donderdag 4 nov 21 1/2Fons UljeeMarcel van der Vlugt
donderdag 4 nov 21 1/3Ed WegmanJos Polling
donderdag 4 nov 21 2/1Hein JuffermansLeo Prins
donderdag 4 nov 21 2/2Cor VerlaanJef van Zundert
donderdag 4 nov 21 3/2Jan FloorSjaak de Jong
DE WEDSTRIJDEN BEGINNEN OM 13.30 U - GEEL = KANTINEDIENST
vrijdag 5 nov 21 1/1Cock van WerkhovenDick Heemskerk
vrijdag 5 nov 21 1/2Ferry van der VlugtCor van Steijn
vrijdag 5 nov 21 1/3Leo van DijkPiet Ruijgrok
vrijdag 5 nov 21 1/4Frans de NennieNiek van Rest
vrijdag 5 nov 21 2/1Huug van der VlugtSiem Does
vrijdag 5 nov 21 2/2Karel van OpstalTheo van Schie
vrijdag 5 nov 21 2/3Jan RegeerLord van der Klugt
vrijdag 5 nov 21 2/4Clemens BergWil Turnhout
vrijdag 5 nov 21 3/1Ton HeuvinkHarry Sistermans
vrijdag 5 nov 21 3/2Ben HofmanMark Koppert
vrijdag 5 nov 21 3/3Aad van der PoelHenk Warmerdam
vrijdag 5 nov 21 3/4Bert van der LubbeGerard de Vlieger

DE WEDSTRIJDEN BEGINNEN OM 13.30 U - GEEL = KANTINEDIENST
maandag 8 nov 21 1/1Dick KortekaasBert Pilaszek
maandag 8 nov 21 1/2Bart van VlietHans van Dam
maandag 8 nov 21 1/3Jef van ZundertJan Prins
maandag 8 nov 21 2/1Gerard AllardMark Koppert
maandag 8 nov 21 2/2Anne de JongJan Kwinkelenberg
maandag 8 nov 21 2/3John van DijkArnold Versteeg
maandag 8 nov 21 3/1Rene van der SpekHarry Sistermans
DE WEDSTRIJDEN BEGINNEN OM 13.30 U - GEEL = KANTINEDIENST
donderdag 11 nov 21 1/1Willem WeijmerJan Floor
donderdag 11 nov 21 1/2Jan AngevaareHein Juffermans
donderdag 11 nov 21 1/3Jan RegeerTon Kortekaas
donderdag 11 nov 21 2/1Siem DoesGeorge Ninaber
donderdag 11 nov 21 2/2Leo van der LansWim Kamerman
donderdag 11 nov 21 2/3Cor VerlaanLeo van Dijk
donderdag 11 nov 21 3/1Wil BogaardsWil Turnhout
donderdag 11 nov 21 3/2Fons UljeeWillem Driessen
DE WEDSTRIJDEN BEGINNEN OM 13.30 U - GEEL = KANTINEDIENST
vrijdag 12 nov 21 1/1Dick HeemskerkDick van Dijk
vrijdag 12 nov 21 1/2Ben HofmanPiet Ruijgrok
vrijdag 12 nov 21 1/3Cock van WerkhovenWim van Kampen
vrijdag 12 nov 21 1/4Frans de NennieJos Ijsselmuiden
vrijdag 12 nov 21 2/2John van DijkTheo van Schie
vrijdag 12 nov 21 2/3Huug van der VlugtBert van der Lubbe
vrijdag 12 nov 21 2/4Bert PilaszekDiny Madou
vrijdag 12 nov 21 3/1Karel van OpstalFerry van der Vlugt
vrijdag 12 nov 21 3/2Patrick van der BentMarcel van der Vlugt
vrijdag 12 nov 21 3/3Ton HeuvinkGerard de Vlieger
vrijdag 12 nov 21 3/4Sjaak de JongJos Polling

DE WEDSTRIJDEN BEGINNEN OM 13.30 U - GEEL = KANTINEDIENST
maandag 15 nov 21 1/1Jan AngevaareWillem Weijmer
maandag 15 nov 21 1/2Sjaak de JongLeo Prins
maandag 15 nov 21 1/3Siem DoesAnne de Jong
maandag 15 nov 21 1/4Jan RegeerHein Juffermans
maandag 15 nov 21 2/1Henk WarmerdamDick van Dijk
maandag 15 nov 21 2/2Wil BogaardsHans Willemse
maandag 15 nov 21 2/3Patrick van der BentFons Uljee
maandag 15 nov 21 3/1Jos de BoerHans van Dam
maandag 15 nov 21 3/2Willem DriessenMark Koppert
maandag 15 nov 21 3/3Rene van der SpekGerard de Vlieger
DE WEDSTRIJDEN BEGINNEN OM 13.30 U - GEEL = KANTINEDIENST
donderdag 18 nov 21 1/1Ed WegmanTon Kortekaas
donderdag 18 nov 21 1/2Ton HeuvinkGeorge Ninaber
donderdag 18 nov 21 2/1Jan van DijkDick Kortekaas
donderdag 18 nov 21 2/2Cor VerlaanPiet Ruijgrok
donderdag 18 nov 21 2/3Wim KamermanDiny Madou
DE WEDSTRIJDEN BEGINNEN OM 13.30 U - GEEL = KANTINEDIENST
vrijdag 19 nov 21 1/1Jan KwinkelenbergBert van der Lubbe
vrijdag 19 nov 21 1/2Karel van OpstalCor van Steijn
vrijdag 19 nov 21 1/3Cock van WerkhovenAad van der Poel
vrijdag 19 nov 21 1/4Huug van der VlugtHans van den Berg
vrijdag 19 nov 21 2/1Ferry van der VlugtArnold Versteeg
vrijdag 19 nov 21 2/2Jef van ZundertPiet Ruijgrok
vrijdag 19 nov 21 2/3Jan FloorJos Polling
vrijdag 19 nov 21 2/4Leo van der LansBert Pilaszek
vrijdag 19 nov 21 3/1Frans de NennieWim van Kampen
vrijdag 19 nov 21 3/2Clemens BergTheo van Schie
vrijdag 19 nov 21 3/3Gerard AllardLeo van Dijk
vrijdag 19 nov 21 3/4Niek van RestJoost Deutekom

DE WEDSTRIJDEN BEGINNEN OM 13.30 U - GEEL = KANTINEDIENST
maandag 22 nov 21 1/1Bert PilaszekWim Kamerman
maandag 22 nov 21 1/2Fons UljeeJef van Zundert
maandag 22 nov 21 1/3Siem DoesRene van der Spek
maandag 22 nov 21 2/1Clemens BergWil Bogaards
maandag 22 nov 21 2/2Jan PrinsWillem Driessen
maandag 22 nov 21 2/3Lord van der KlugtHarry Kaandorp
maandag 22 nov 21 3/1Jos de BoerDiny Madou
maandag 22 nov 21 3/2Jan RegeerLeo Prins
maandag 22 nov 21 3/3Frans de NennieHenk Warmerdam
DE WEDSTRIJDEN BEGINNEN OM 13.30 U - GEEL = KANTINEDIENST
donderdag 25 nov 21 1/1Ton HeuvinkHans van den Berg
donderdag 25 nov 21 1/2Patrick van der BentCor Verlaan
donderdag 25 nov 21 1/3Jos PollingHarry Kaandorp
donderdag 25 nov 21 2/1Willem WeijmerTon Kortekaas
donderdag 25 nov 21 2/2Leo van der LansKees Duindam
donderdag 25 nov 21 2/3Huug van der VlugtGerard de Vlieger
donderdag 25 nov 21 3/1Gerard AllardBen Hofman
DE WEDSTRIJDEN BEGINNEN OM 13.30 U - GEEL = KANTINEDIENST
vrijdag 26 nov 21 1/1Niek van RestDick Heemskerk
vrijdag 26 nov 21 1/2Sjaak de JongHein Juffermans
vrijdag 26 nov 21 1/3Ferry van der VlugtHans Willemse
vrijdag 26 nov 21 1/4Cor van SteijnArnold Versteeg
vrijdag 26 nov 21 2/1Frans de NennieAad van der Poel
vrijdag 26 nov 21 2/2John van DijkAad Heerings
vrijdag 26 nov 21 2/3Wim van KampenHenk Warmerdam
vrijdag 26 nov 21 2/4Jan KwinkelenbergHarry Sistermans
vrijdag 26 nov 21 3/1Karel van OpstalWil Turnhout
vrijdag 26 nov 21 3/2Joost DeutekomJos Ijsselmuiden
vrijdag 26 nov 21 3/3Piet RuijgrokMark Koppert
vrijdag 26 nov 21 3/4Marcel van der VlugtLeo van Dijk

DE WEDSTRIJDEN BEGINNEN OM 13.30 U - GEEL = KANTINEDIENST
maandag 29 nov 21 1/1Jan KwinkelenbergGeorge Ninaber
maandag 29 nov 21 1/2Ed WegmanLeo Prins
maandag 29 nov 21 1/3Hans van den BergAnne de Jong
maandag 29 nov 21 2/1Cock van WerkhovenHenk Warmerdam
maandag 29 nov 21 2/2Bert PilaszekKees Duindam
maandag 29 nov 21 2/2Jos de BoerJan van Dijk
maandag 29 nov 21 2/3Jef van ZundertMark Koppert
DE WEDSTRIJDEN BEGINNEN OM 13.30 U - GEEL = KANTINEDIENST
donderdag 2 dec 21 1/1Sjaak de JongHarry Kaandorp
donderdag 2 dec 21 1/2Willem DriessenPiet Ruijgrok
donderdag 2 dec 21 1/3Cor VerlaanMarcel van der Vlugt
donderdag 2 dec 21 2/1Jan FloorHein Juffermans
donderdag 2 dec 21 2/2Rene van der SpekHuug van der Vlugt
donderdag 2 dec 21 2/3Jan AngevaareJos Polling
DE WEDSTRIJDEN BEGINNEN OM 13.30 U - GEEL = KANTINEDIENST
vrijdag 3 dec 21 1/1Jan RegeerWillem Weijmer
vrijdag 3 dec 21 1/2Dick KortekaasLeo van der Lans
vrijdag 3 dec 21 1/3Ferry van der VlugtWil Bogaards
vrijdag 3 dec 21 1/4Cor van SteijnWil Turnhout
vrijdag 3 dec 21 2/1Karel van OpstalArnold Versteeg
vrijdag 3 dec 21 2/2Niek van RestJos Ijsselmuiden
vrijdag 3 dec 21 2/3Hans van DamDiny Madou
vrijdag 3 dec 21 2/4John van DijkClemens Berg
vrijdag 3 dec 21 3/1Dick van DijkWim van Kampen
vrijdag 3 dec 21 3/2Bert van der LubbeHarry Sistermans
vrijdag 3 dec 21 3/3Ton KortekaasLord van der Klugt

DE WEDSTRIJDEN BEGINNEN OM 13.30 U - GEEL = KANTINEDIENST
maandag 6 dec 21 1/1Anne de JongGeorge Ninaber
maandag 6 dec 21 1/2Hein JuffermansLord van der Klugt
maandag 6 dec 21 1/3Cock van WerkhovenJoost Deutekom
maandag 6 dec 21 2/1Ed WegmanSjaak de Jong
maandag 6 dec 21 2/2Jan AngevaareJan Floor
maandag 6 dec 21 2/3Willem WeijmerJos Polling
maandag 6 dec 21 3/1Fons UljeeBen Hofman
maandag 6 dec 21 3/2Gerard AllardWillem Driessen
maandag 6 dec 21 3/3Ton HeuvinkRene van der Spek
maandag 6 dec 21 3/4Jos de BoerKees Duindam
DE WEDSTRIJDEN BEGINNEN OM 13.30 U - GEEL = KANTINEDIENST
vrijdag 10 dec 21 1/1Siem DoesBert van der Lubbe
vrijdag 10 dec 21 1/2John van DijkHans Willemse
vrijdag 10 dec 21 1/3Jan FloorTon Kortekaas
vrijdag 10 dec 21 1/4Hans van den BergJan Kwinkelenberg
vrijdag 10 dec 21 2/2Patrick van der BentPiet Ruijgrok
vrijdag 10 dec 21 2/3Cor VerlaanJan Prins
vrijdag 10 dec 21 2/4Niek van RestHenk Warmerdam
vrijdag 10 dec 21 3/1Jan RegeerHarry Kaandorp
vrijdag 10 dec 21 3/2Karel van OpstalAad Heerings
vrijdag 10 dec 21 3/3Ferry van der VlugtTheo van Schie