Biljart vereniging Agnes


Programma beker

Klik op je naam om het programma van jezelf te zien, inclusief eventuele in te halen wedstrijden.

R=wedstrijdronde / T=tafelnummer (Gele achtergrond heeft kantinedienst)
                                                                                          
Datum R/T Speler 1 Speler 2
DE WEDSTRIJDEN BEGINNEN OM 19.00 U - GEEL = KANTINEDIENST
maandag 1 nov 21 1/1Mark KoppertHuug van der Vlugt
maandag 1 nov 21 1/2John van DijkWim van Kampen
maandag 1 nov 21 1/3Kees VenneGeorge Ninaber
maandag 1 nov 21 1/4Jan PrinsHenk Warmerdam
maandag 1 nov 21 2/1Piet RuijgrokHans Willemse
maandag 1 nov 21 2/2Anne de JongArnold Versteeg
maandag 1 nov 21 2/3Dick HeemskerkPeter Onderwater
maandag 1 nov 21 2/4Kees DuindamCor van Steijn
maandag 1 nov 21 3/1Dick van DijkGerard de Vlieger
maandag 1 nov 21 3/2Willem DriessenLeo Prins
maandag 1 nov 21 3/3Joost DeutekomLeo van Kesteren
maandag 1 nov 21 3/4Jos IjsselmuidenEd Wegman
DE WEDSTRIJDEN BEGINNEN OM 19.00 U - GEEL = KANTINEDIENST
maandag 8 nov 21 1/1Kees DuindamJan Prins
maandag 8 nov 21 1/2Siem DoesFerry van der Vlugt
maandag 8 nov 21 1/3Patrick van der BentHarry Kaandorp
maandag 8 nov 21 1/4Ben van der SalmArnold Versteeg
maandag 8 nov 21 2/1Henk WarmerdamHans Willemse
maandag 8 nov 21 2/2Kees VenneKarel van Opstal
maandag 8 nov 21 2/3Joost DeutekomRene de Groot
maandag 8 nov 21 2/4Jan AngevaareHarry Sistermans
maandag 8 nov 21 3/1Aad HeeringsRene van der Spek
maandag 8 nov 21 3/2Anne de JongJan Regeer
maandag 8 nov 21 3/3John van DijkJan Kwinkelenberg
maandag 8 nov 21 3/4Wil BogaardsFrans de Nennie
DE WEDSTRIJDEN BEGINNEN OM 19.00 U - GEEL = KANTINEDIENST
maandag 15 nov 21 1/1Bert van der LubbeLeo Prins
maandag 15 nov 21 1/2Jan PrinsHans Willemse
maandag 15 nov 21 1/3Wim van KampenGerard de Vlieger
maandag 15 nov 21 1/4Rene de GrootLeo van Kesteren
maandag 15 nov 21 2/1Theo van SchieFerry van der Vlugt
maandag 15 nov 21 2/2Dick HeemskerkAnne de Jong
maandag 15 nov 21 2/3Patrick van der BentJoost Deutekom
maandag 15 nov 21 2/4George NinaberEd Wegman
maandag 15 nov 21 3/1Jan RegeerBen van der Salm
maandag 15 nov 21 3/2Peter OnderwaterArnold Versteeg
maandag 15 nov 21 3/3Mark KoppertRene van der Spek
maandag 15 nov 21 3/4Piet RuijgrokCor van Steijn
DE WEDSTRIJDEN BEGINNEN OM 19.00 U - GEEL = KANTINEDIENST
maandag 22 nov 21 1/1Siem DoesHarry Sistermans
maandag 22 nov 21 1/2Joost DeutekomHarry Kaandorp
maandag 22 nov 21 1/3Willem DriessenFrans de Nennie
maandag 22 nov 21 1/4Dick van DijkJan Kwinkelenberg
maandag 22 nov 21 2/1Jos IjsselmuidenKarel van Opstal
maandag 22 nov 21 2/2Cor van SteijnHenk Warmerdam
maandag 22 nov 21 2/3Aad van der PoelHuug van der Vlugt
maandag 22 nov 21 2/4Peter OnderwaterBen van der Salm
maandag 22 nov 21 3/1Piet RuijgrokKees Duindam