Biljart vereniging Agnes


PROGRAMMA VIERTALLEN BV AGNES

Klik op een Agnes-team om het programma van dat team te zien.


Klik op een Agnes-team voor alle wedstrijden van dat team
Datum team thuis - team uit

dinsdag 20 nov 18 Agnes 1 - Bogaert 1
dinsdag 20 nov 18 Hoofddorp 2 - Agnes 2
woensdag 21 nov 18 Agnes 4 - Engel 1
woensdag 21 nov 18 Agnes 5 - Carambole 3
donderdag 22 nov 18 Bogaert 4 - Agnes 3

dinsdag 27 nov 18 BCO Recrea 1 - Agnes 1
dinsdag 27 nov 18 Agnes 2 - Voghelsanck 1
dinsdag 27 nov 18 Beukenhof 7 - Agnes 5
woensdag 28 nov 18 Agnes 3 - Kuip 5
vrijdag 30 nov 18 Puyckendam 3 - Agnes 4

dinsdag 4 dec 18 Agnes 2 - Beukenhof 4
woensdag 5 dec 18 Sport 1 - Agnes 1
woensdag 5 dec 18 Agnes 4 - Poedelaars 2
woensdag 5 dec 18 Agnes 5 - Puyckendam 5
donderdag 6 dec 18 Beukenhof 3 - Agnes 3

dinsdag 8 jan 19 Hoofddorp 2 - Agnes 3
dinsdag 8 jan 19 Agnes 2 - Zwanenburg 3
woensdag 9 jan 19 Agnes 4 - Kuip 6
woensdag 9 jan 19 Agnes 5 - BCO Recrea 2
vrijdag 11 jan 19 Puyckendam 2 - Agnes 1

dinsdag 15 jan 19 Agnes 1 - Puyckendam 1
dinsdag 15 jan 19 Onderdak 4 - Agnes 5
woensdag 16 jan 19 Agnes 3 - Agnes 2
woensdag 16 jan 19 Beukenhof 6 - Agnes 4

maandag 21 jan 19 Beukenhof 4 - Agnes 3
dinsdag 22 jan 19 Agnes 2 - Kuip 4
woensdag 23 jan 19 Agnes 4 - Hoofddorp 3
woensdag 23 jan 19 Agnes 5 - Puyckendam 4
donderdag 24 jan 19 Kuip 1 - Agnes 1

dinsdag 29 jan 19 Agnes 1 - KAB 1
woensdag 30 jan 19 Agnes 3 - Zwanenburg 3
donderdag 31 jan 19 Hillegom 4 - Agnes 4
vrijdag 1 feb 19 KAB 3 - Agnes 2

dinsdag 5 feb 19 Agnes 2 - Onderdak 3
dinsdag 5 feb 19 D.S.S. 3 - Agnes 5
woensdag 6 feb 19 Hoofddorp 1 - Agnes 1
woensdag 6 feb 19 Agnes 3 - Voghelsanck 1
woensdag 6 feb 19 Agnes 4 - Kuip 7

dinsdag 12 feb 19 Agnes 1 - Hillegom 1
dinsdag 12 feb 19 Bogaert 5 - Agnes 4
woensdag 13 feb 19 Kuip 4 - Agnes 3
woensdag 13 feb 19 Hillegom 3 - Agnes 2
woensdag 13 feb 19 Agnes 5 - Hillegom 5

dinsdag 19 feb 19 Onderdak 1 - Agnes 1
dinsdag 19 feb 19 Agnes 2 - Poedelaars 1
woensdag 20 feb 19 Agnes 3 - KAB 3
woensdag 20 feb 19 Agnes 4 - Beukenhof 5
vrijdag 22 feb 19 Beukenhof 8 - Agnes 5

dinsdag 26 feb 19 Agnes 1 - D.S.S. 2
woensdag 27 feb 19 Agnes 5 - Voghelsanck 3
donderdag 28 feb 19 Onderdak 3 - Agnes 3
donderdag 28 feb 19 Bogaert 4 - Agnes 2
donderdag 28 feb 19 Voghelsanck 2 - Agnes 4

dinsdag 12 mrt 19 D.S.S. 1 - Agnes 1
dinsdag 12 mrt 19 Agnes 2 - Kuip 5
woensdag 13 mrt 19 Agnes 3 - Hillegom 3
woensdag 13 mrt 19 Carambole 2 - Agnes 4
donderdag 14 mrt 19 Voghelsanck 4 - Agnes 5

dinsdag 19 mrt 19 Agnes 1 - BZN 1
dinsdag 19 mrt 19 Poedelaars 1 - Agnes 3
woensdag 20 mrt 19 Agnes 4 - Zwanenburg 4
woensdag 20 mrt 19 Agnes 5 - Kuip 8
donderdag 21 mrt 19 Beukenhof 3 - Agnes 2

dinsdag 26 mrt 19 Agnes 2 - Hoofddorp 2
dinsdag 26 mrt 19 Carambole 3 - Agnes 5
woensdag 27 mrt 19 Agnes 3 - Bogaert 4
woensdag 27 mrt 19 Engel 1 - Agnes 4
donderdag 28 mrt 19 Bogaert 1 - Agnes 1

dinsdag 2 apr 19 Agnes 1 - BCO Recrea 1
woensdag 3 apr 19 Voghelsanck 1 - Agnes 2
woensdag 3 apr 19 Agnes 4 - Puyckendam 3
woensdag 3 apr 19 Agnes 5 - Beukenhof 7
vrijdag 5 apr 19 Kuip 5 - Agnes 3

maandag 8 apr 19 Beukenhof 4 - Agnes 2
maandag 8 apr 19 Puyckendam 5 - Agnes 5
dinsdag 9 apr 19 Agnes 1 - Sport 1
woensdag 10 apr 19 Agnes 3 - Beukenhof 3
donderdag 11 apr 19 Poedelaars 2 - Agnes 4