Biljart vereniging Agnes


UITSLAGEN BANDSTOTEN PER POULE

Uitslagen per klasse of voor alle klassen tegelijk (klasse=0). Alle uitslagen van 1 persoon vind je via "Standen".

Kies een poule: (0=alle poules op datum)


Poule : alle
Datum Speler 1 Speler 2 Uitslag HS1 HS2

11-3-2019 Ed Wegman Jan van Dijk 9-10 (33) 8 4
11-3-2019 Cor van Steijn Hans Willemse 10-6 (30) 8 3
11-3-2019 Leo Prins Jan van Dijk 10-4 (17) 8 2
11-3-2019 Aad Heerings Anne de Jong 9-10 (32) 8 3
11-3-2019 Karel van Opstal Jos Ijsselmuiden 8-10 (30) 6 4
11-3-2019 Nico Rozemeyer Ferry van der Vlugt 5-10 (22) 5 5
11-3-2019 John van Dijk Theo van Schie 9-10 (27) 5 4
11-3-2019 Peter de Bruin Joost Deutekom 10-5 (24) 4 4

4-3-2019 Jan Angevaare Ben Hofman 10-6 (21) 4 4
4-3-2019 Cor van Steijn Ed Wegman 10-6 (26) 11 2
4-3-2019 Leo Prins Ben Hofman 8-10 (28) 5 5
4-3-2019 Aad Heerings Frans de Nennie 6-10 (22) 3 7
4-3-2019 Cees Venne Anne de Jong 10-5 (28) 8 3
4-3-2019 Nico Rozemeyer Dick van Dijk 10-5 (24) 4 4
4-3-2019 Theo van Schie Ferry van der Vlugt 10-7 (28) 4 3

25-2-2019 Ben Hofman Jan van Dijk 8-10 (38) 3 3
25-2-2019 Ed Wegman Jan Angevaare 7-10 (22) 3 4
25-2-2019 Karel van Opstal Cees Venne 10-8 (20) 6 7
25-2-2019 Dick Heemskerk Wil Bogaards 8-10 (38) 3 5
25-2-2019 Wim van Kampen Gerard Fasseur 7-8 (45) 4 2

18-2-2019 Ed Wegman Ben Hofman 7-10 (30) 6 7
18-2-2019 Cor van Steijn Jan Angevaare 9-10 (20) 23 5
18-2-2019 Aad Heerings Cees Venne 10-7 (23) 8 3
18-2-2019 Jos Ijsselmuiden Anne de Jong 9-10 (28) 5 4
18-2-2019 Theo van Schie Nico Rozemeyer 7-10 (25) 7 4
18-2-2019 Wil Bogaards Peter de Bruin 10-6 (17) 7 4
18-2-2019 Joost Deutekom Gerard Fasseur 10-4 (25) 8 2

11-2-2019 Cor van Steijn Jan van Dijk 10-5 (34) 6 2
11-2-2019 Hans Willemse Leo Prins 10-8 (23) 7 7
11-2-2019 Karel van Opstal Anne de Jong 10-8 (25) 7 3
11-2-2019 John van Dijk Ferry van der Vlugt 10-7 (15) 10 7
11-2-2019 Wil Bogaards Gerard Fasseur 10-7 (27) 5 3
11-2-2019 Dick Heemskerk Wim van Kampen 8-10 (19) 7 5

4-2-2019 Hans Willemse Ben Hofman 10-5 (22) 9 3
4-2-2019 Leo Prins Jan Angevaare 7-10 (23) 4 4
4-2-2019 Karel van Opstal Aad Heerings 10-6 (21) 12 7
4-2-2019 Jos Ijsselmuiden Frans de Nennie 7-10 (26) 4 4
4-2-2019 John van Dijk Nico Rozemeyer 10-7 (30) 5 3
4-2-2019 Ferry van der Vlugt Dick van Dijk 2-10 (17) 2 5
4-2-2019 Dick Heemskerk Peter de Bruin 9-10 (36) 5 4
4-2-2019 Wil Bogaards Joost Deutekom 6-10 (32) 4 6

28-1-2019 Hans Willemse Jan van Dijk 10-8 (27) 5 4
28-1-2019 Cor van Steijn Leo Prins 10-5 (17) 12 3
28-1-2019 Cees Venne Jos Ijsselmuiden 10-8 (27) 5 3
28-1-2019 Frans de Nennie Anne de Jong 10-8 (34) 3 3
28-1-2019 Peter de Bruin Gerard Fasseur 10-7 (34) 6 3
28-1-2019 Wil Bogaards Wim van Kampen 10-8 (25) 4 6

21-1-2019 Jan Angevaare Jan van Dijk 8-10 (25) 6 4
21-1-2019 Cor van Steijn Ben Hofman 10-4 (18) 9 2
21-1-2019 Hans Willemse Ed Wegman 10-5 (30) 4 3
21-1-2019 Aad Heerings Jos Ijsselmuiden 3-10 (22) 3 7
21-1-2019 Karel van Opstal Frans de Nennie 3-10 (15) 4 6
21-1-2019 John van Dijk Dick van Dijk 6-10 (23) 8 4
21-1-2019 Peter de Bruin Wim van Kampen 8-10 (32) 4 6
21-1-2019 Dick Heemskerk Joost Deutekom 10-7 (29) 6 4

14-1-2019 Hans Willemse Jan Angevaare 10-6 (27) 5 4
14-1-2019 Ed Wegman Leo Prins 10-8 (26) 5 4
14-1-2019 Cees Venne Frans de Nennie 5-10 (22) 6 5
14-1-2019 Theo van Schie Dick van Dijk 9-10 (17) 6 3
14-1-2019 Dick Heemskerk Gerard Fasseur 10-7 (30) 6 2
14-1-2019 Wim van Kampen Joost Deutekom 10-5 (20) 6 2