Biljart vereniging Agnes 


Uitslagen onderlinge competitie per klasse

Uitslagen per klasse of voor alle klassen tegelijk (klasse=0). Alle uitslagen van 1 persoon vind je via "Standen".

Kies een klasse: (0=alle klassen op datum)


Klasse : alle
Datum Speler 1 Speler 2 Uitslag HS1 HS2

14-12-2023 Ed Wegman Aad Kaandorp 1-10 (13) 2 12
14-12-2023 Hein Juffermans Piet Ruijgrok 10-6 (34) 7 3
14-12-2023 Gerard de Vlieger Cees Willemen 10-8 (28) 5 3
14-12-2023 Kees Duindam Maarten Wiggers 6-10 (21) 4 6

8-12-2023 Arnold Versteeg Ferry van der Vlugt 10-10 (22) 11 7
8-12-2023 Wil Bogaards Karel van Opstal 6-10 (26) 5 7
8-12-2023 Frans de Nennie Cock van Werkhoven 10-9 (25) 7 6
8-12-2023 Peter de Bruin Sjaak de Jong 10-4 (30) 4 3
8-12-2023 Henk Warmerdam Arjen Dangerman 8-10 (32) 5 6
8-12-2023 Ton Heuvink Siem Does 10-5 (25) 4 5
8-12-2023 Henk Hoeckx Diny Madou 10-6 (24) 6 3
8-12-2023 Rob Groenewegen Albert Ruijgrok8 4-10 (28) 2 4
7-12-2023 Harry Kaandorp Ferry van der Vlugt 10-6 (28) 6 14
7-12-2023 Ton Kortekaas Kees van Velzen 10-8 (30) 6 5
7-12-2023 Jan Floor George Ninaber 10-8 (28) 6 5
7-12-2023 Aad Warmerdam Frans van Schooten 10-3 (29) 5 4
4-12-2023 Rene de Groot Jan Regeer 7-10 (26) 5 9
4-12-2023 Jos Ijsselmuiden Kees Venne 10-6 (31) 10 5
4-12-2023 Dick Heemskerk Rene van der Spek 7-10 (24) 7 6
4-12-2023 Frans de Nennie Ed Wegman 10-6 (21) 7 5
4-12-2023 Aad Kaandorp Warner Spijker 10-9 (19) 10 7
4-12-2023 Henk Warmerdam Kees van Velzen 3-10 (20) 7 12
4-12-2023 Wim van Kampen Rob Wester 10-3 (15) 12 3
4-12-2023 Jan Kwinkelenberg Jan Prins 7-10 (30) 6 5
4-12-2023 Marcel van der Vlugt Fons Uljee 10-5 (27) 6 3
4-12-2023 Hans van den Berg Elbert Reij 4-10 (27) 3 7
4-12-2023 Jos Polling Paul van Iersel 3-10 (25) 2 7
4-12-2023 Diny Madou John Morits 7-8 (35) 3 4

1-12-2023 Cor van Steijn Jan Regeer 10-6 (16) 29 8
1-12-2023 Karel van Opstal Aad van der Poel 8-10 (20) 9 13
1-12-2023 Frans de Nennie Kees Venne 10-4 (14) 8 7
1-12-2023 Jan Angevaare Peter de Bruin 10-7 (16) 10 8
1-12-2023 Henk Warmerdam Joost Deutekom 10-5 (29) 6 3
1-12-2023 Ton Kortekaas Ben van der Salm 6-10 (31) 3 4
1-12-2023 Ton Heuvink Marcel van der Vlugt 10-4 (19) 7 4
1-12-2023 Fons Uljee Gerard de Vlieger 8-10 (26) 4 4
1-12-2023 Jef van Zundert Aad Warmerdam 3-10 (31) 3 5
1-12-2023 Leo van der Lans Gerard den Hollander 7-8 (35) 3 4
30-11-2023 Aad Heerings Warner Spijker 9-10 (25) 8 8
30-11-2023 Cock van Werkhoven Rene van der Spek 10-8 (26) 4 10
30-11-2023 Sjaak de Jong Kees van Velzen 6-10 (17) 5 16
30-11-2023 Willem Weijmer Dick van Dijk 6-6 (35) 5 7
30-11-2023 Piet Ruijgrok Leo Prins 10-9 (33) 6 5
30-11-2023 George Ninaber Niek van Rest 8-10 (21) 10 5
30-11-2023 Jan Floor Mark Koppert 8-10 (23) 8 5
30-11-2023 Willem Driessen Cees Willemen 5-7 (35) 3 4
30-11-2023 Hans van den Berg Maarten Wiggers 10-9 (28) 5 5
30-11-2023 Jan van Dijk Kees Duindam 8-10 (27) 2 4
27-11-2023 John van Dijk Rene de Groot 5-10 (25) 4 8
27-11-2023 Wil Bogaards Hans Willemse 10-6 (18) 8 9
27-11-2023 Aad Heerings Rene van der Spek 10-8 (25) 6 7
27-11-2023 Clemens Berg Aad Kaandorp 3-10 (16) 4 7
27-11-2023 Jos Ijsselmuiden Bart van Sprang 10-9 (25) 6 11
27-11-2023 Peter de Bruin Rob Wester 7-10 (22) 11 7
27-11-2023 Willem Weijmer Lord van der Klugt 10-9 (32) 4 5
27-11-2023 Jan Kwinkelenberg Gerard de Vlieger 6-10 (28) 6 4
27-11-2023 Bert van der Lubbe Jos Polling 6-8 (35) 2 4
27-11-2023 Diny Madou Jos Bel 4-6 (35) 2 3
27-11-2023 Gerard Fasseur Gerard den Hollander 9-10 (30) 4 5
27-11-2023 Leo van Kesteren John Morits 5-10 (22) 4 8

24-11-2023 Cor van Steijn Harry Kaandorp 10-9 (25) 14 11
24-11-2023 Cock van Werkhoven Dick Heemskerk 10-5 (29) 6 7
24-11-2023 Sjaak de Jong Rob Wester 9-10 (34) 7 5
24-11-2023 Elbert Reij Paul van Iersel 10-3 (29) 4 4
24-11-2023 Hans van den Berg Jef van Zundert 9-6 (35) 4 2
24-11-2023 Bert van der Lubbe Kees Duindam 6-5 (35) 3 3
24-11-2023 Henk Hoeckx John Morits 5-10 (33) 2 4
24-11-2023 Wim Kamerman Albert Ruijgrok8 7-6 (35) 4 5
24-11-2023 Aad van der Meer Rob Groenewegen 5-6 (35) 2 3
23-11-2023 Wil Bogaards Ferry van der Vlugt 9-10 (30) 8 8
23-11-2023 Wim van Kampen Ton Kortekaas 10-5 (29) 6 3
23-11-2023 Huug van der Vlugt Leo Prins 5-10 (25) 6 5
23-11-2023 Piet Ruijgrok George Ninaber 10-7 (29) 5 4
23-11-2023 Herman Beukenholdt Lord van der Klugt 6-8 (35) 4 4
23-11-2023 Hein Juffermans Mark Koppert 10-4 (19) 10 3
23-11-2023 Jan Prins Cees Willemen 7-10 (26) 4 6
23-11-2023 Patrick van der Bent Willem Driessen 7-4 (35) 3 3
23-11-2023 Elbert Reij Maarten Wiggers 8-10 (30) 3 4
23-11-2023 Hans van den Berg Paul van Iersel 10-2 (20) 3 6
23-11-2023 Lenie van der Slot Albert Ruijgrok8 10-8 (34) 2 3
20-11-2023 Karel van Opstal Theo van Schie 10-4 (17) 8 6
20-11-2023 Arnold Versteeg Aad van der Poel 10-6 (22) 16 9
20-11-2023 Frans de Nennie Bart van Sprang 6-10 (28) 4 10
20-11-2023 Jos Ijsselmuiden Warner Spijker 10-8 (19) 9 7
20-11-2023 Clemens Berg Rene van der Spek 7-8 (35) 11 5
20-11-2023 Joost Deutekom Kees van Velzen 2-10 (17) 4 15
20-11-2023 Joost Deutekom Rob Wester 10-9 (25) 5 8
20-11-2023 Hans van den Berg Aad Warmerdam 2-10 (18) 3 5
20-11-2023 Hans van Dam Leo van Kesteren 8-5 (35) 4 2
20-11-2023 Wim Kamerman Joop Hoek 3-7 (35) 1 5
20-11-2023 Bart van Vliet Dick Kortekaas 2-8 (35) 1 2

17-11-2023 John van Dijk Cor van Steijn 10-9 (19) 9 20
17-11-2023 Jan Regeer Harry Kaandorp 9-10 (25) 8 11
17-11-2023 Karel van Opstal Hans Willemse 5-10 (21) 5 8
17-11-2023 Peter de Bruin Arjen Dangerman 10-7 (23) 8 6
17-11-2023 Herman Beukenholdt Mark Koppert 5-10 (22) 3 7
17-11-2023 Ton Heuvink Ben Hofman 10-5 (20) 5 6
17-11-2023 Siem Does Gerard de Vlieger 10-9 (28) 5 6
17-11-2023 Elbert Reij Jef van Zundert 10-8 (29) 4 4
17-11-2023 Gerard Fasseur Henk Hoeckx 10-4 (33) 3 2
17-11-2023 Jos Bel Gerard den Hollander 5-10 (23) 2 5
17-11-2023 Dick Kortekaas Wim Kamerman 9-4 (35) 5 2
16-11-2023 Wil Bogaards Arnold Versteeg 10-8 (21) 9 15
16-11-2023 Ed Wegman Warner Spijker 9-10 (33) 6 7
16-11-2023 Aad Heerings Aad Kaandorp 6-10 (20) 6 9
16-11-2023 Sjaak de Jong Ton Kortekaas 9-10 (35) 7 6
16-11-2023 Dick van Dijk Huug van der Vlugt 9-10 (27) 5 6
16-11-2023 Marcel van der Vlugt Jan Kwinkelenberg 10-9 (32) 5 8
16-11-2023 Jan Prins Gerard de Vlieger 10-7 (27) 6 4
16-11-2023 Frans van Schooten Paul van Iersel 8-6 (35) 3 5
16-11-2023 Jan van Dijk Jos Polling 8-7 (35) 4 2
16-11-2023 Rob Groenewegen Tobi Hoogink 7-5 (35) 4 2
16-11-2023 Lenie van der Slot Dick Elkerbout 7-9 (35) 2 3
13-11-2023 Rene de Groot Aad van der Poel 8-10 (23) 9 10
13-11-2023 Jos Ijsselmuiden Rene van der Spek 5-10 (24) 6 7
13-11-2023 Rob Wester Ben van der Salm 7-10 (33) 5 5
13-11-2023 Jan Floor Lord van der Klugt 6-10 (23) 6 9
13-11-2023 George Ninaber Leo Prins 7-9 (35) 4 5
13-11-2023 Fons Uljee Cees Willemen 2-10 (20) 3 7
13-11-2023 Hans van Dam Diny Madou 7-10 (34) 4 3
13-11-2023 Aad van der Meer Albert Ruijgrok8 8-8 (35) 4 4

10-11-2023 Wil Bogaards Cor van Steijn 4-10 (17) 7 17
10-11-2023 Jan Regeer Ferry van der Vlugt 9-10 (27) 8 10
10-11-2023 Karel van Opstal Arnold Versteeg 10-2 (13) 4 14
10-11-2023 Clemens Berg Dick Heemskerk 10-8 (28) 9 10
10-11-2023 Cock van Werkhoven Aad Heerings 10-7 (24) 7 8
10-11-2023 Wim van Kampen Kees van Velzen 10-7 (31) 9 6
10-11-2023 Niek van Rest Jan Floor 10-6 (26) 6 6
10-11-2023 Herman Beukenholdt Willem Weijmer 10-4 (14) 8 5
10-11-2023 Piet Ruijgrok Mark Koppert 6-10 (33) 5 7
10-11-2023 Patrick van der Bent Siem Does 9-6 (35) 5 5
10-11-2023 Elbert Reij Aad Warmerdam 8-10 (28) 4 5
10-11-2023 Gerard den Hollander John Morits 4-8 (35) 4 7
9-11-2023 Wil Bogaards Rene de Groot 4-10 (16) 7 9
9-11-2023 Ed Wegman Bart van Sprang 7-10 (22) 10 8
9-11-2023 Jan Angevaare Sjaak de Jong 8-10 (29) 5 8
9-11-2023 George Ninaber Huug van der Vlugt 8-10 (31) 4 6
9-11-2023 Dick van Dijk Hein Juffermans 7-10 (29) 5 7
9-11-2023 Ben Hofman Cees Willemen 6-10 (20) 6 9
9-11-2023 Jos Polling Kees Duindam 10-5 (28) 6 2
9-11-2023 Maarten Wiggers Paul van Iersel 10-4 (33) 5 2
9-11-2023 Rob Groenewegen Joop Hoek 6-9 (35) 3 5
9-11-2023 Bart van Vliet Albert Ruijgrok8 7-6 (35) 2 3
9-11-2023 Wim Kamerman Lenie van der Slot 3-5 (35) 1 2
6-11-2023 Rene de Groot Harry Kaandorp 8-10 (31) 5 7
6-11-2023 Frans de Nennie Warner Spijker 9-10 (24) 12 5
6-11-2023 Jos Ijsselmuiden Aad Kaandorp 6-10 (30) 4 6
6-11-2023 Peter de Bruin Ben van der Salm 5-10 (20) 4 6
6-11-2023 Dick van Dijk Lord van der Klugt 8-10 (34) 7 5
6-11-2023 Hans van den Berg Frans van Schooten 5-10 (32) 3 6
6-11-2023 Hans van Dam Jos Bel 7-5 (35) 3 2
6-11-2023 Aad van der Meer Dick Elkerbout 4-6 (35) 3 3

3-11-2023 John van Dijk Hans Willemse 10-8 (25) 8 8
3-11-2023 Arnold Versteeg Harry Kaandorp 10-7 (26) 15 11
3-11-2023 Dick Heemskerk Warner Spijker 6-10 (29) 12 5
3-11-2023 Peter de Bruin Kees van Velzen 9-10 (30) 6 7
3-11-2023 Arjen Dangerman Rob Wester 6-10 (21) 6 6
3-11-2023 Lord van der Klugt Huug van der Vlugt 5-7 (35) 4 3
3-11-2023 Willem Weijmer Mark Koppert 5-10 (24) 6 8
3-11-2023 Fons Uljee Jan Prins 8-10 (31) 5 4
3-11-2023 Jan van Dijk Bert van der Lubbe 7-8 (35) 5 3
3-11-2023 Gerard Fasseur Leo van Kesteren 7-5 (35) 5 4
3-11-2023 Leo van der Lans Henk Hoeckx 4-8 (35) 3 4
3-11-2023 Tobi Hoogink Albert Ruijgrok8 6-7 (35) 3 3
2-11-2023 Rene de Groot Karel van Opstal 10-7 (24) 6 6
2-11-2023 Sjaak de Jong Wim van Kampen 10-6 (30) 8 6
2-11-2023 Joost Deutekom Ton Kortekaas 8-5 (35) 7 3
2-11-2023 Dick van Dijk Piet Ruijgrok 10-8 (31) 8 3
2-11-2023 Jan Floor Hein Juffermans 3-10 (22) 3 7
2-11-2023 Herman Beukenholdt Leo Prins 9-10 (34) 4 4
2-11-2023 Niek van Rest Huug van der Vlugt 7-10 (25) 7 6
2-11-2023 Ben Hofman Gerard de Vlieger 10-6 (29) 5 3
2-11-2023 Kees Duindam Aad Warmerdam 8-10 (34) 4 6
2-11-2023 Dick Kortekaas Lenie van der Slot 4-5 (35) 2 3
30-10-2023 Rene de Groot Cor van Steijn 10-7 (22) 9 10
30-10-2023 Wil Bogaards Theo van Schie 7-10 (21) 6 14
30-10-2023 Cock van Werkhoven Ed Wegman 10-7 (19) 12 5
30-10-2023 Jos Ijsselmuiden Aad Heerings 6-10 (32) 5 6
30-10-2023 Frans de Nennie Rene van der Spek 9-10 (35) 6 8
30-10-2023 Jan Angevaare Ben van der Salm 7-10 (22) 4 6
30-10-2023 Jan Kwinkelenberg Cees Willemen 7-10 (32) 5 4
30-10-2023 Aad Warmerdam Maarten Wiggers 5-7 (35) 3 4
30-10-2023 Hans van den Berg Jos Polling 10-6 (26) 4 3
30-10-2023 Elbert Reij Frans van Schooten 10-10 (35) 6 6
30-10-2023 Aad van der Meer Bart van Vliet 8-4 (35) 5 2

27-10-2023 John van Dijk Ferry van der Vlugt 10-6 (19) 16 5
27-10-2023 Karel van Opstal Harry Kaandorp 6-10 (28) 7 19
27-10-2023 Cock van Werkhoven Kees Venne 5-10 (30) 4 7
27-10-2023 Frans de Nennie Clemens Berg 8-10 (26) 16 6
27-10-2023 Jos Ijsselmuiden Dick Heemskerk 10-4 (16) 13 3
27-10-2023 Jan Angevaare Henk Warmerdam 10-6 (17) 14 6
27-10-2023 Hein Juffermans Huug van der Vlugt 10-4 (21) 7 4
27-10-2023 Fons Uljee Jan Kwinkelenberg 10-8 (29) 6 4
27-10-2023 Siem Does Cees Willemen 9-10 (26) 5 5
27-10-2023 Jef van Zundert Jan van Dijk 10-7 (29) 5 4
27-10-2023 Gerard Fasseur Jos Bel 6-4 (35) 3 1
26-10-2023 Clemens Berg Ed Wegman 6-9 (35) 6 7
26-10-2023 Wim van Kampen Ben van der Salm 7-10 (31) 4 7
26-10-2023 Arjen Dangerman Kees van Velzen 8-10 (27) 4 5
26-10-2023 Niek van Rest Leo Prins 9-10 (27) 5 5
26-10-2023 Dick van Dijk George Ninaber 10-7 (34) 6 5
26-10-2023 Willem Driessen Gerard de Vlieger 7-10 (24) 4 5
26-10-2023 Elbert Reij Jos Polling 9-6 (35) 4 3
26-10-2023 Kees Duindam Paul van Iersel 7-10 (30) 5 4
26-10-2023 Dick Kortekaas Albert Ruijgrok8 8-8 (35) 5 4
23-10-2023 Wil Bogaards Jan Regeer 10-5 (18) 13 6
23-10-2023 Theo van Schie Harry Kaandorp 6-10 (30) 9 11
23-10-2023 Frans de Nennie Aad Kaandorp 10-5 (19) 10 6
23-10-2023 Rene van der Spek Bart van Sprang 10-6 (20) 6 6
23-10-2023 Lord van der Klugt Mark Koppert 10-6 (32) 6 6
23-10-2023 Patrick van der Bent Jan Kwinkelenberg 6-10 (30) 4 6
23-10-2023 Hans van den Berg Bert van der Lubbe 10-5 (33) 6 3
23-10-2023 Jos Polling Frans van Schooten 9-7 (35) 3 3
23-10-2023 Hans van Dam Gerard den Hollander 6-5 (35) 3 3
23-10-2023 Dick Elkerbout Joop Hoek 6-8 (35) 3 3
23-10-2023 Aad van der Meer Lenie van der Slot 10-4 (33) 5 2

20-10-2023 Karel van Opstal Cor van Steijn 10-3 (18) 11 7
20-10-2023 John van Dijk Arnold Versteeg 10-8 (32) 7 10
20-10-2023 Jos Ijsselmuiden Cock van Werkhoven 10-4 (30) 6 2
20-10-2023 Arjen Dangerman Ben van der Salm 6-10 (31) 6 6
20-10-2023 Henk Warmerdam Ton Kortekaas 10-6 (28) 6 4
20-10-2023 Ton Heuvink Gerard de Vlieger 6-7 (35) 8 5
20-10-2023 Siem Does Jan Prins 6-10 (20) 4 7
20-10-2023 Jef van Zundert Kees Duindam 8-10 (32) 7 5
20-10-2023 Henk Hoeckx Jos Bel 8-7 (35) 4 4
20-10-2023 Hans van Dam John Morits 10-7 (31) 4 3
20-10-2023 Leo van der Lans Diny Madou 4-8 (35) 4 3
19-10-2023 Ferry van der Vlugt Theo van Schie 10-8 (25) 12 13
19-10-2023 Clemens Berg Kees Venne 9-10 (20) 15 12
19-10-2023 Joost Deutekom Wim van Kampen 7-10 (26) 7 10
19-10-2023 Willem Weijmer Piet Ruijgrok 10-5 (27) 6 7
19-10-2023 Herman Beukenholdt Jan Floor 10-8 (31) 7 5
19-10-2023 Marcel van der Vlugt Cees Willemen 7-10 (31) 4 5
19-10-2023 Patrick van der Bent Ben Hofman 7-6 (35) 4 3
19-10-2023 Jan van Dijk Maarten Wiggers 5-4 (35) 2 2
19-10-2023 Dick Kortekaas Tobi Hoogink 5-7 (35) 3 2
19-10-2023 Rob Groenewegen Lenie van der Slot 10-5 (30) 4 2
16-10-2023 Wil Bogaards Aad van der Poel 6-10 (22) 6 9
16-10-2023 Hans Willemse Harry Kaandorp 8-10 (25) 5 11
16-10-2023 Aad Kaandorp Bart van Sprang 10-5 (19) 11 9
16-10-2023 Frans de Nennie Aad Heerings 10-9 (30) 7 12
16-10-2023 Lord van der Klugt Leo Prins 10-9 (34) 7 6
16-10-2023 George Ninaber Mark Koppert 4-10 (16) 3 8
16-10-2023 Elbert Reij Bert van der Lubbe 6-7 (35) 3 3
16-10-2023 Bart van Vliet Wim Kamerman 3-4 (35) 2 2

13-10-2023 Cor van Steijn Hans Willemse 10-4 (26) 16 3
13-10-2023 Wil Bogaards Harry Kaandorp 7-10 (26) 7 8
13-10-2023 Frans de Nennie Dick Heemskerk 10-5 (26) 7 3
13-10-2023 Aad Heerings Bart van Sprang 9-10 (25) 8 7
13-10-2023 Ton Kortekaas Rob Wester 5-10 (28) 3 4
13-10-2023 Niek van Rest Willem Weijmer 10-6 (25) 12 5
13-10-2023 Siem Does Willem Driessen 10-8 (29) 5 3
13-10-2023 Marcel van der Vlugt Gerard de Vlieger 2-10 (23) 3 7
13-10-2023 Jef van Zundert Frans van Schooten 4-10 (32) 3 8
13-10-2023 Dick Elkerbout Tobi Hoogink 6-8 (35) 4 3
12-10-2023 Rene de Groot Ferry van der Vlugt 8-10 (29) 8 10
12-10-2023 Kees Venne Ed Wegman 8-10 (26) 5 7
12-10-2023 Cock van Werkhoven Bart van Sprang 6-10 (20) 9 7
12-10-2023 Joost Deutekom Ben van der Salm 8-10 (25) 6 9
12-10-2023 Jan Angevaare Kees van Velzen 10-9 (19) 10 7
12-10-2023 Herman Beukenholdt Huug van der Vlugt 4-10 (35) 2 5
12-10-2023 Dick van Dijk Mark Koppert 10-7 (31) 6 4
12-10-2023 Jan van Dijk Aad Warmerdam 9-8 (35) 3 3
12-10-2023 Henk Hoeckx Gerard den Hollander 5-7 (35) 2 4
12-10-2023 Dick Kortekaas Rob Groenewegen 7-8 (35) 5 3
12-10-2023 Bart van Vliet Lenie van der Slot 6-3 (35) 2 2
9-10-2023 Jan Regeer Aad van der Poel 8-10 (25) 7 16
9-10-2023 John van Dijk Theo van Schie 6-10 (24) 6 15
9-10-2023 Jos Ijsselmuiden Clemens Berg 9-9 (35) 5 5
9-10-2023 Henk Warmerdam Sjaak de Jong 6-8 (35) 6 4
9-10-2023 Hein Juffermans George Ninaber 10-9 (34) 5 4
9-10-2023 Jan Floor Leo Prins 8-10 (21) 6 9
9-10-2023 Siem Does Jan Kwinkelenberg 9-5 (35) 5 3
9-10-2023 Patrick van der Bent Fons Uljee 3-10 (27) 4 3
9-10-2023 Hans van den Berg Kees Duindam 7-4 (35) 3 2
9-10-2023 Aad van der Meer Joop Hoek 3-7 (35) 2 3

6-10-2023 Dick Heemskerk Aad Kaandorp 3-10 (18) 5 5
6-10-2023 Cock van Werkhoven Warner Spijker 3-10 (17) 5 10
6-10-2023 Jos Ijsselmuiden Ed Wegman 10-7 (26) 7 6
6-10-2023 Jan Angevaare Arjen Dangerman 3-10 (19) 3 8
6-10-2023 Peter de Bruin Wim van Kampen 10-7 (31) 5 5
6-10-2023 Niek van Rest Piet Ruijgrok 10-7 (27) 4 5
6-10-2023 Huug van der Vlugt Mark Koppert 6-10 (29) 4 6
6-10-2023 Willem Driessen Ton Heuvink 10-9 (33) 4 5
6-10-2023 Gerard Fasseur John Morits 3-10 (33) 2 4
6-10-2023 Wim Kamerman Dick Elkerbout 9-8 (35) 3 3
5-10-2023 Rene de Groot Hans Willemse 10-7 (21) 10 8
5-10-2023 Clemens Berg Bart van Sprang 10-9 (27) 9 8
5-10-2023 Joost Deutekom Sjaak de Jong 10-5 (27) 6 4
5-10-2023 Dick van Dijk Jan Floor 10-6 (35) 4 4
5-10-2023 Herman Beukenholdt Piet Ruijgrok 6-10 (18) 8 8
5-10-2023 Willem Weijmer George Ninaber 10-7 (26) 6 6
5-10-2023 Patrick van der Bent Cees Willemen 5-10 (26) 5 5
5-10-2023 Marcel van der Vlugt Jan Prins 9-9 (35) 5 4
5-10-2023 Hans van den Berg Jan van Dijk 6-8 (35) 4 4
2-10-2023 Theo van Schie Aad van der Poel 7-10 (11) 10 15
2-10-2023 Arnold Versteeg Jan Regeer 10-4 (24) 8 4
2-10-2023 Kees Venne Rene van der Spek 8-10 (24) 6 9
2-10-2023 Jos Ijsselmuiden Frans de Nennie 5-10 (17) 6 10
2-10-2023 Henk Warmerdam Ben van der Salm 10-5 (20) 9 5
2-10-2023 Hein Juffermans Leo Prins 10-8 (31) 6 5
2-10-2023 Fons Uljee Willem Driessen 6-10 (29) 4 4
2-10-2023 Bert van der Lubbe Paul van Iersel 8-3 (35) 4 2
2-10-2023 Diny Madou Gerard den Hollander 8-5 (35) 4 2
2-10-2023 Tobi Hoogink Joop Hoek 6-6 (35) 2 3
2-10-2023 Aad van der Meer Dick Kortekaas 5-4 (35) 3 2

29-9-2023 Karel van Opstal Jan Regeer 10-7 (26) 8 7
29-9-2023 Wil Bogaards John van Dijk 9-10 (28) 10 10
29-9-2023 Aad van der Poel Ferry van der Vlugt 7-10 (20) 11 8
29-9-2023 Dick Heemskerk Aad Heerings 5-10 (18) 5 8
29-9-2023 Arjen Dangerman Joost Deutekom 4-8 (35) 4 4
29-9-2023 Jan Floor Huug van der Vlugt 7-10 (27) 3 7
29-9-2023 Siem Does Ben Hofman 8-5 (35) 4 2
29-9-2023 Ton Heuvink Jan Prins 9-5 (35) 4 3
29-9-2023 Bert van der Lubbe Maarten Wiggers 5-10 (25) 6 4
29-9-2023 Leo van der Lans Jos Bel 7-5 (35) 4 2
29-9-2023 Hans van Dam Henk Hoeckx 7-7 (35) 3 4
28-9-2023 Hans Willemse Theo van Schie 9-10 (18) 10 15
28-9-2023 Rene de Groot Arnold Versteeg 7-10 (16) 8 15
28-9-2023 Clemens Berg Warner Spijker 5-10 (21) 7 13
28-9-2023 Kees Venne Bart van Sprang 10-5 (21) 10 4
28-9-2023 Herman Beukenholdt Hein Juffermans 10-7 (30) 8 3
28-9-2023 Patrick van der Bent Marcel van der Vlugt 5-10 (32) 3 5
28-9-2023 Jan van Dijk Frans van Schooten 2-10 (34) 2 4
28-9-2023 Leo van Kesteren Gerard den Hollander 7-10 (34) 4 4
28-9-2023 Rob Groenewegen Dick Elkerbout 10-5 (30) 4 3
28-9-2023 Lenie van der Slot Joop Hoek 6-4 (35) 2 3
25-9-2023 Kees Venne Aad Heerings 7-10 (32) 7 5
25-9-2023 Rene van der Spek Warner Spijker 10-6 (30) 8 4
25-9-2023 Sjaak de Jong Ben van der Salm 6-9 (35) 3 5
25-9-2023 Jan Angevaare Rob Wester 6-9 (35) 6 5
25-9-2023 Willem Weijmer Leo Prins 4-10 (29) 3 6
25-9-2023 Niek van Rest Lord van der Klugt 6-10 (29) 4 7
25-9-2023 Elbert Reij Kees Duindam 7-10 (35) 3 4
25-9-2023 Jef van Zundert Paul van Iersel 9-7 (35) 4 5
25-9-2023 Gerard Fasseur Diny Madou 8-10 (34) 2 4
25-9-2023 Aad van der Meer Wim Kamerman 2-7 (35) 1 4

22-9-2023 John van Dijk Jan Regeer 10-5 (15) 13 8
22-9-2023 Karel van Opstal Ferry van der Vlugt 10-3 (18) 11 4
22-9-2023 Kees Venne Dick Heemskerk 9-10 (29) 9 11
22-9-2023 Cock van Werkhoven Aad Kaandorp 9-10 (26) 6 10
22-9-2023 Arjen Dangerman Sjaak de Jong 10-9 (31) 5 7
22-9-2023 Henk Warmerdam Wim van Kampen 10-6 (27) 9 5
22-9-2023 Niek van Rest Mark Koppert 10-6 (23) 4 5
22-9-2023 Ton Heuvink Jan Kwinkelenberg 9-10 (31) 6 5
22-9-2023 Jef van Zundert Maarten Wiggers 10-9 (29) 6 4
22-9-2023 Gerard Fasseur Leo van der Lans 8-6 (35) 3 4
22-9-2023 Leo van Kesteren Jos Bel 9-4 (35) 6 4
22-9-2023 Wim Kamerman Rob Groenewegen 7-8 (35) 2 4
21-9-2023 Arnold Versteeg Theo van Schie 10-4 (16) 12 6
21-9-2023 Jan Angevaare Ton Kortekaas 10-5 (28) 6 3
21-9-2023 Herman Beukenholdt Dick van Dijk 6-10 (30) 8 7
21-9-2023 Willem Weijmer Hein Juffermans 9-7 (35) 4 6
21-9-2023 Patrick van der Bent Gerard de Vlieger 3-10 (24) 5 4
21-9-2023 Marcel van der Vlugt Willem Driessen 10-8 (31) 4 4
21-9-2023 Kees Duindam Frans van Schooten 10-4 (22) 7 3
21-9-2023 Jos Polling Aad Warmerdam 10-7 (34) 3 5
21-9-2023 Bart van Vliet Tobi Hoogink 5-8 (35) 2 3
18-9-2023 Hans Willemse Aad van der Poel 5-10 (23) 4 8
18-9-2023 Theo van Schie Cor van Steijn 10-7 (22) 17 11
18-9-2023 Ed Wegman Rene van der Spek 10-10 (33) 7 12
18-9-2023 Peter de Bruin Joost Deutekom 8-10 (24) 5 8
18-9-2023 Rob Wester Kees van Velzen 10-6 (26) 6 4
18-9-2023 Lord van der Klugt George Ninaber 10-9 (32) 7 4
18-9-2023 Fons Uljee Ben Hofman 10-6 (27) 7 3
18-9-2023 Elbert Reij Jan van Dijk 10-9 (26) 7 4
18-9-2023 Joop Hoek Albert Ruijgrok8 2-9 (35) 2 2
18-9-2023 Aad van der Meer Tobi Hoogink 5-5 (35) 3 2

15-9-2023 Cor van Steijn Arnold Versteeg 8-10 (24) 20 12
15-9-2023 John van Dijk Aad van der Poel 10-9 (21) 11 14
15-9-2023 Ferry van der Vlugt Hans Willemse 7-10 (34) 4 6
15-9-2023 Dick Heemskerk Bart van Sprang 4-10 (17) 7 8
15-9-2023 Piet Ruijgrok Huug van der Vlugt 9-8 (35) 3 3
15-9-2023 Ton Heuvink Cees Willemen 5-10 (22) 6 5
15-9-2023 Marcel van der Vlugt Siem Does 10-9 (31) 4 7
15-9-2023 Ton Heuvink Fons Uljee 4-10 (23) 3 5
15-9-2023 Bert van der Lubbe Frans van Schooten 6-8 (35) 2 5
15-9-2023 Hans van Dam Leo van der Lans 3-4 (35) 2 2
15-9-2023 Jos Bel John Morits 4-6 (35) 3 3
15-9-2023 Wim Kamerman Tobi Hoogink 5-5 (35) 2 3
14-9-2023 Rene de Groot Theo van Schie 10-8 (24) 9 14
14-9-2023 Clemens Berg Aad Heerings 9-10 (28) 9 6
14-9-2023 Kees Venne Warner Spijker 5-10 (19) 7 12
14-9-2023 Jan Angevaare Wim van Kampen 10-7 (31) 5 6
14-9-2023 Willem Weijmer Jan Floor 6-7 (35) 5 5
14-9-2023 Niek van Rest Hein Juffermans 8-8 (35) 3 6
14-9-2023 Herman Beukenholdt George Ninaber 8-10 (25) 5 9
14-9-2023 Ben Hofman Jan Prins 10-4 (31) 5 2
14-9-2023 Jos Polling Maarten Wiggers 8-6 (35) 4 4
14-9-2023 Bart van Vliet Rob Groenewegen 6-5 (35) 2 3
14-9-2023 Dick Kortekaas Dick Elkerbout 4-8 (35) 2 5

8-9-2023 John van Dijk Karel van Opstal 9-8 (35) 9 5
8-9-2023 Peter de Bruin Ton Kortekaas 10-4 (30) 6 4
8-9-2023 Arjen Dangerman Wim van Kampen 10-3 (25) 7 2
8-9-2023 Ben van der Salm Kees van Velzen 4-10 (21) 5 17
8-9-2023 Piet Ruijgrok Lord van der Klugt 8-10 (35) 4 10
8-9-2023 Marcel van der Vlugt Ben Hofman 10-8 (30) 4 5
8-9-2023 Frans van Schooten Maarten Wiggers 3-7 (35) 1 3
8-9-2023 Jef van Zundert Jos Polling 8-10 (33) 3 6
8-9-2023 Leo van der Lans John Morits 10-5 (34) 4 3
7-9-2023 Arnold Versteeg Hans Willemse 9-10 (24) 12 10
7-9-2023 Kees Venne Aad Kaandorp 7-10 (19) 7 10
7-9-2023 Bart van Sprang Warner Spijker 7-10 (33) 4 9
7-9-2023 Ed Wegman Aad Heerings 9-10 (32) 6 8
7-9-2023 Herman Beukenholdt Niek van Rest 6-10 (28) 5 8
7-9-2023 Patrick van der Bent Jan Prins 7-8 (35) 3 3
7-9-2023 Jan van Dijk Paul van Iersel 5-9 (35) 3 4
7-9-2023 Bart van Vliet Joop Hoek 4-6 (35) 5 5
7-9-2023 Lenie van der Slot Tobi Hoogink 2-10 (30) 2 3
7-9-2023 Dick Elkerbout Albert Ruijgrok8 9-10 (35) 4 6
4-9-2023 Aad van der Poel Harry Kaandorp 10-8 (22) 16 14
4-9-2023 Theo van Schie Jan Regeer 9-10 (27) 11 6
4-9-2023 Cock van Werkhoven Clemens Berg 10-9 (31) 8 7
4-9-2023 Henk Warmerdam Rob Wester 5-10 (24) 4 7
4-9-2023 Dick van Dijk Leo Prins 10-7 (26) 6 5
4-9-2023 Ben Hofman Jan Kwinkelenberg 10-6 (33) 3 5
4-9-2023 Bert van der Lubbe Aad Warmerdam 5-10 (33) 6 5
4-9-2023 Diny Madou Leo van Kesteren 10-8 (35) 5 4
4-9-2023 Hans van Dam Gerard Fasseur 4-5 (35) 2 3

1-9-2023 Cor van Steijn Ferry van der Vlugt 9-10 (23) 20 16
1-9-2023 John van Dijk Harry Kaandorp 10-9 (19) 18 11
1-9-2023 Ed Wegman Dick Heemskerk 10-7 (24) 6 11
1-9-2023 Arjen Dangerman Ton Kortekaas 10-6 (29) 8 4
1-9-2023 Willem Weijmer Huug van der Vlugt 9-9 (35) 6 5
1-9-2023 Niek van Rest Dick van Dijk 8-9 (35) 4 6
1-9-2023 Fons Uljee Siem Does 8-10 (22) 3 6
1-9-2023 Ton Heuvink Patrick van der Bent 9-9 (35) 5 3
1-9-2023 Jef van Zundert Bert van der Lubbe 5-8 (35) 4 3
31-8-2023 Jan Angevaare Joost Deutekom 10-4 (25) 7 3
31-8-2023 Jan Floor Piet Ruijgrok 8-10 (28) 6 5
31-8-2023 Aad Warmerdam Paul van Iersel 4-7 (35) 3 2
31-8-2023 Leo van Kesteren Henk Hoeckx 6-7 (35) 3 4
31-8-2023 Dick Kortekaas Joop Hoek 2-8 (35) 3 4
31-8-2023 Bart van Vliet Dick Elkerbout 5-4 (35) 2 2
28-8-2023 Hans Willemse Jan Regeer 5-10 (27) 6 6
28-8-2023 Rene van der Spek Aad Kaandorp 6-10 (22) 4 13
28-8-2023 Peter de Bruin Henk Warmerdam 10-8 (34) 5 6
28-8-2023 Hein Juffermans Lord van der Klugt 10-7 (18) 6 4
28-8-2023 Mark Koppert Leo Prins 10-8 (30) 7 6
28-8-2023 Jan Kwinkelenberg Willem Driessen 10-7 (25) 6 4